| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 3mm |
| Grade | DX52D |
| Application | Agriculture Use |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled Hot-dipped |
| Thickness | 12mm |
| Grade | DX51D |
| Zinc Layer | 100g |
| Name | Q345 Carbon Steel Sheet |
|---|---|
| Technique | Hot-rolled |
| Thickness | 40mm |
| Standard | EN |
| Application | Industry And Construction Use |
| Name | Q345B Carbon Steel Sheet |
|---|---|
| Technique | Hot-rolled |
| Thickness | 8mm |
| Standard | AISI |
| Application | Industry And Construction Use |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Thickness | 0.2-8mm |
| Grade | DX51D |
| Zinc Layer | 80 |
| Name | Mild Steel Sheets Q235 |
|---|---|
| Technique | Hot-rolled |
| Thickness | 18mm |
| Standard | ASME |
| Application | Construction And Factory |
| Name | SUS316L Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | No1 Or Cold Roll |
| Grade | SUS316L |
| Color | Black |
| Thickness | 0.45mm |
| Name | 410 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technical | Hot-rolled |
| Grade | 410 |
| Color | Sliver |
| Thickness | 3mm-14mm |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Thickness | 0.5mm |
| Grade | DX52D |
| Application | Agriculture |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Hot - Dipped |
| Thickness | 6mm |
| Grade | Dc520 |
| Application | Building |