| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Hot - Dipped |
| Thickness | 22mm |
| Grade | DX52D |
| Application | Container |
| Name | Carbon Steel Sheets Q235B |
|---|---|
| Technique | Cold -rolled |
| Thickness | 5mm |
| Standard | EN GB |
| Application | Industry Container |
| Name | 410 Stainless Steel Coils |
|---|---|
| Technique | Annealed And Pickled |
| Grade | 410 |
| Color | 2B / BA |
| Thickness | 2mm 3mm |
| Name | 410 Stainless Steel Coils Strips |
|---|---|
| Technique | Cold- Rolled Heat Treatment |
| Grade | 410 420 430 |
| Color | 2B Or As Requested |
| Thickness | 0.7mm 0.8mm 0.9mm |
| Name | 316L Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technical | Cold-rolled |
| Grade | 316L |
| Color | Sliver |
| Thickness | 0.25mm-8mm |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Hot - Dipped |
| Thickness | 10mm |
| Grade | DX51D |
| Application | Solar |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Hot - Dipped |
| Thickness | 22mm |
| Grade | DX520 |
| Application | Decoration |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Thickness | 0.2mm |
| Grade | DX51D |
| Zinc Layer | 100g |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Thickness | 0.8mm |
| Grade | DX53D |
| Application | Agriculture |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Thickness | 0.2-8mm |
| Grade | DX510 |
| Application | Building |