| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 5mm |
| Grade | DX51D |
| Zinc Layer | 100 |
| Name | Q345b Carbon Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot-Rolled |
| Grade | Q345b |
| Application | Factory Use |
| Color | Natural Color |
| Name | Q235b Carbon Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot-Rolled |
| Grade | Q235b |
| Application | Construction Use |
| Color | Black |
| Name | Q195 Carbon Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot-Rolled |
| Grade | Q195 |
| Application | Factory Use |
| Color | Natural Color |
| Name | Prepainted Galvanized Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot - Dipped |
| Thickness | 3mm |
| Grade | DC51D |
| Usage | Decoration |
| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 3mm |
| Steel Grade | DC52D |
| Size | Customized Size |
| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 3mm |
| Grade | DX51D |
| Application | Decoration |
| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 4mm |
| Grade | Dc52D |
| Zinc Layer | 80 |
| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Length | As Customer's Needs |
| Steel Grade | Dc52D |
| Zinc Layer | 120 |
| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 5mm |
| Grade | DC53D |
| Color | Natutral Color |