| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot - Rolled |
| Thickness | 5mm |
| Material | 304 |
| Surface | No.1 |
| Name | Galvanized Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 10mm |
| Grade | DC53D |
| Zinc Layer | 80g |
| Name | Copper Plate Sheets TU1 TU2 |
|---|---|
| Technique | Oxygen Redcution |
| Thickness | 0.5mm 0.6mm |
| Grade | TU1 |
| Length | As Client's Requirements |
| Name | Copper Plate Sheets TP1 |
|---|---|
| Technique | Roll Down |
| Thickness | 0.7mm 008mm |
| Grade | TP1 |
| Length | 6 Meters |
| Name | C11000 C12000 Cathode Copper Sheets |
|---|---|
| Technique | Oxygen Reduction |
| Thickness | 3mm 5mm |
| Grade | C11000 C12000 |
| Length | As Client's Requirements |
| Name | Galvanized Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 3mm |
| Grade | DX53D |
| Zinc Layer | 100g |
| Name | Brass Sheets C21000 |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Thickness | 0.1-30mm |
| Grade | C21000 |
| Alloy | Zinc Alloy |
| Name | Red Copper Sheets Strip T2 |
|---|---|
| Technique | Cold-rolling |
| Thickness | 1mm 1.2mm |
| Grade | T2 |
| Length | As Client's Requirements |
| Name | Galvanized Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 9mm |
| Grade | Dc53D |
| Zinc Layer | 200g |
| Name | Galvanized Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Hot-dipped |
| Thickness | 10mm |
| Grade | Dc53D |
| Zinc Layer | 80g |