| Name | 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Cold- Rolled |
| Steel Grade | 304 |
| Color | Natural Color |
| Thickness | 0.4mm |
| Name | 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Steel Grade | 304 |
| Color | White Silver |
| Thickness | 0.5mm |
| Name | 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Cold - Rolling |
| Steel Grade | 304 |
| Color | Customized Color |
| Thickness | 3.5 |
| Name | 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technical | Cold - Manufactured |
| Grade | 304 |
| Color | Bright Sliver |
| Thickness | 0.25mm |
| Name | 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Cold - Rolling |
| Steel Grade | 304 |
| Color | Bright Sliver |
| Thickness | As Request |
| Name | Cold - Rolled 310s Stainless Steel Sheets |
|---|---|
| Techinical | Cold Rolled |
| Thickness | 3mm |
| Grade | 310s |
| Surface | Cold-Rolled |
| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot - Rolled |
| Thickness | 10mm |
| Grade | 304 |
| Surface | No.1 |
| Name | Stainless Steel Sheets Plates 316 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Name | 316 Stainless Steel Sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Thickness | 0.35mm 0.45mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished, 8K, Mirror |
| Name | Cold - Rolled 904L Stainless Steel Sheets |
|---|---|
| Techinical | Cold Rolled |
| Thickness | 6mm |
| Grade | 904L |
| Surface | Cold-Rolled |