| Name | SS304 Stainless Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Thickness | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| Grade | 304 304L |
| Surface | 2B / BA / 8K |
| Name | 304 Stainless Steel Etched Sheets |
|---|---|
| Technique | Etched |
| Thickness | 0.8mm |
| Grade | 304 |
| Size | 1500*6000mm |
| Name | 304 Stainless Steel Mirror Strips Belt |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Steel Grade | 304 |
| Color | Mirror Color |
| Thickness | 1.2mm |
| Name | 304 Stainless Steel Plates |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Embossed |
| Name | Round 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | 8K Mirror |
| Thickness | 1.6mm |
| Grade | 304 |
| Type | Round Pipes |
| Name | 304 Stainless Steel Decoration Pipes |
|---|---|
| Technique | 8K Mirror |
| Thickness | 6mm |
| Grade | 304 |
| Type | Round Pipes |
| Name | 304 Stainless Steel Mirror Rolls Coils |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Steel Grade | 304 |
| Color | Mirror |
| Thickness | 0.9mm |
| Name | Stainless Steel Plates Embossed Sheets 304 |
|---|---|
| Technique | Pattern Produced |
| Thickness | 3mm |
| Grade | 304 |
| Size | As Customer's Needs |
| Name | 304 Stainless Steel HL Sheet |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled And Brushed |
| Thickness | 8 Mm |
| Grade | 304 |
| Size | As Requirments |
| Name | 304 Stainless Steel Embossed Plate |
|---|---|
| Technique | Various Patterns |
| Thickness | 10 Mm |
| Grade | 304 |
| Size | 1219 * 2438 |