| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Cold- Rolled |
| Thickness | 3mm |
| Grade | 304 |
| Surface | 2B |
| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Material | 304 |
| Thickness | 3mm |
| Grade | 304 |
| Surface | 8k |
| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot - Rolled |
| Thickness | 3mm |
| Material | 304 |
| Surface | No.1 |
| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Hot - Rolled |
| Thickness | 5mm |
| Material | 304 |
| Surface | No.1 |
| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Cold Rolled |
| Thickness | 3mm |
| Grade | 304 |
| Surface | 2B |
| Weight | As Request |
|---|---|
| Thickness | 0.1-12mm |
| Typeround | Coil Strip |
| Color | Sliver White |
| Sample Fee | Free |
| Name | SS Wires |
|---|---|
| Technique | Polish Available Cold- Drawn |
| Thickness | 0.1-13mm |
| Standard | DIN GB |
| Application | Industry Use |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Technique | Cold-rolled |
| Thickness | 0.8mm |
| Grade | DX52D |
| Application | Water Tank |
| Name | Stainless Steel 201 Box Gutter |
|---|---|
| Specification | 1.2*1000mm |
| Usage | Roof Gutter |
| Surface | 2B |
| Grade | 201 |
| Name | ASTM A36 Carbon Steel Round Bar |
|---|---|
| OD | 37mm |
| Length | 6000mm Or According To Customer Needs |
| Application | Industry, Construction |
| Type | Based On Customer Needs |