| Name | Stainless Steel 316L Square Pipes |
|---|---|
| Technique | As Requirement |
| Wall Thickness | Customized |
| Grade | 316L |
| Length | Customization |
| Name | 316l Stainless Steel Pipes And Fittings |
|---|---|
| Technique | Cold-drawn Polished Available |
| Wall Thickness | 3mm |
| Grade | 316L |
| Length | As Client's Request |
| Name | SS Pipes 316L |
|---|---|
| Technique | Hairline Or Polished |
| Wall Thickness | As Client's Required |
| Grade | 316L |
| Length | 6000 Mm |
| Name | 201 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Pickled Annealed |
| Wall Thickness | 3mm |
| Grade | 201 |
| Length | Customization |
| Name | 201 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technique | Cold-drawn |
| Wall Thickness | 8mm |
| Grade | 201 |
| Length | As Requested |
| Name | SUS202 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | 2B |
| Grade | SUS202 |
| Color | Natural Grey |
| Thickness | 2mm |
| Name | 316 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | NO1 |
| Grade | 316 |
| Color | Natural Sliver |
| Thickness | 1.4mm |
| Name | 316Ti Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | NO1 Hot-rolled |
| Grade | 316Ti |
| Color | Sliver |
| Thickness | 1.5mm |
| Name | SUS316LN Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | No1 Or Cold Rolling |
| Grade | SUS316LN |
| Color | Natural Black |
| Thickness | As Customized |
| Name | 321 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Grade | 321 |
| Color | Silver Or Black |
| Size | As Needs |
| Certification | MTC ISO Available |